Regulamin

Skorzystanie z Formularza Kontaktowego na stronie https://bafiajozwiak.pl jest dobrowolne i całkowicie bezpłatne.

Osoba, która zamierza skorzystać z Formularza kontaktowego powinna wypełnić następujące pola:

Imię i Nazwisko,
Miejscowość,
Telefon kontaktowy,
Adres e-mail, oraz
Opis zdarzenia – Treść wiadomości.

Niepodanie telefonu kontaktowego lub adresu e-mail uniemożliwi Bafia Jóźwiak Spółka Komandytowa skontaktowanie się z Państwem. Niepodanie pozostałych informacji może uniemożliwić Bafia Jóźwiak Spółka Komandytowa niezwłoczną weryfikację przesłanej sprawy lub podjęcie niezwłocznych działań w związku z opisanym zdarzeniem.

Bafia Jóźwiak Spółka Komandytowa zastrzega sobie możliwość zwrócenia się do Państwa z prośbą o przedstawienie dodatkowych informacji związanych z opisanym zdarzeniem, a także weryfikację podanej przez Państwa tożsamości. Bafia Jóźwiak Spółka Komandytowa nie ponosi odpowiedzialności za nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd informacje podane przez osoby korzystające z formularza kontaktowego. W szczególności takie informacje nie mogą  stanowić podstawy dochodzenia roszczeń przeciwko Bafia Jóźwiak Spółka Komandytowa.

Bafia Jóźwiak Spółka Komandytowa informuje, iż odpowiedzi udzielane na zapytania wystosowane za pomocą formularza kontaktowego oraz wszelkie inne informacje zamieszone na stronie internetowej nie mają charakteru porad prawnych, lecz jedynie informacyjny wynikający z przyjętego modelu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Bafia Jóźwiak Spółka Komandytowa nie ponosi odpowiedzialności za ich wykorzystanie lub interpretację.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z formularza kontaktowego lub treści zamieszczonych na stronie prosimy o kontakt w formie pisemnej, telefonicznie pod numerem infolinii 690 690 660, bądź za pomocą poczty e-mail na adres: kancelaria@bafiajozwiak.pl.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu poprzez opublikowanie nowego Regulaminu na tej stronie.